Úvod » LEGO / Stavebnice » City » Lego City 60200 Hlavní město
Objevte rušné město plné dobrodružství, které propojí kreativitu a společné hraní celé rodiny.
LEGO City Hlavní město nabízí rozsáhlé městské prostředí pro společné stavění a hraní. S 1211 dílky a 13 minifigurkami postavíte patrový hotel s terasou, staveniště muzea, jeřáb, patrový autobus i skatepark. Set je určen dětem od 6 let jako dlouhodobý projekt pro společné stavění, bez elektroniky či baterií.
Patrový hotel s terasou, kiosek a staveniště muzea dávají městu realistickou podobu. Hotel má přibližně 23 × 13 × 12 cm, má otevírací dveře a terasu se slunečníkem a lehátkem, takže děti snadno skládají detailní scény a rozvíjejí fantazii.
V sadě LEGO City Hlavní město je 13 minifigurek — např. poslíček, hotelový host a řidič autobusu — které umožňují vytvářet mnoho příběhů. Figurky podporují společné role a dialogy během hraní.
Set obsahuje 6 vozidel, mezi nimi patrový výletní autobus, sportovní vůz a policejní motocykl. Jeřáb má pohyblivý výložník ovládaný otočným knoflíkem, takže přesun materiálu je jednoduchý a názorný.
Skateboardová rampa s basketbalovým košem, nabíjecí stanice pro elektromobil a množství malých doplňků (kytara, mikrofon, hot dogy) podporují kreativní hraní.
Letovská 557, Praha
19900
info@taladoo.cz
Vytvořeno systémem www.webareal.cz